ЗА НАС

Жеџијанг Pengbian Електрични копродукции, Ltd е лоцирана во електрични главниот град на Кина, е збирка на високо-технолошки дома и во странство во едно, развој и производство на пренос на електрична енергија опрема клучните претпријатија.

Компанијата има напредни опремата за производство и исклучителни производство на технологија, специјализирана за производство на сув тип трансформатори, потопени во масло трансформатор, специјални трансформатор, сите видови на реакторот, ветерни електрани, фотонапонски трансформатор трафостаница, трафостаница основни трансформатор, европски стил кутија од типот на трафостаница, американски кутија трансформатор трафостаница, висок и низок напон заврши поставува на електрична опрема, моќ за пренос и опрема трансформација, како што се висок и низок напон разводни. Производи треба да биде во голема мера во електрична енергија, железница, индустриските и рударските претпријатија, испорака, итн

Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со квалитетни производи. Побара информации, примерок & цитат, Контактирајте со нас!

пребарување
WhatsApp Онлајн Chat!